علم و فلسفه

عصر آکواریوس چیست؟

عصر آکواریوس چیست؟

صحبت در مورد عصر آکواریوس که عصر غلبه عطوفت بر خشونت به حساب می آید بسیار است. برخی آغاز آن را سال 1900، برخی از دهه ی 1960 و برخی دیگر از سال 2012 که صحبت از تمام شدن دنیا بود می دانند، که در حقیقت پایان عصر پایسیز یعنی عصری از اثر تقویم کیهانی و مقدمه ورود به عصر طلایی آکواریوس بود.

به گفته ی منجمان از ژانویه امسال ما وارد عصر آکواریوس شدیم، شاید بپرسید اگر طلایی است پس این بلا ها چیست؟
سال 2020 زمین از نظر ارتعاشی به روز میشود و برای این اتفاق نیاز دارد که ارتعاش ساکنینش را هم ارتقا بدهد، و اینگونه است که دست به خانه تکانی اساسی میزند، عصر آکواریوس عصر برابری، برادری، عشق به معنای حقیقی است.

آکواریوس
به نظر میرسد محوریت تحولات آینده حول 4 موضوع اساسی خواهد بود.

1_ خانواده های روحی
افرادی روی زمین که به خانواده های روحی مشترک متعلق هستند بایستی با همدیگر ارتباط برقرار کنند. این افراد ارتعاشات نزدیک به یکدیگر دارند و در طی تحولات پیش روی جهان همدیگر را خواهند یافت و ماندالاهای خانواده های روحی تشکیل خواهد شد. هم خانواده های روحی، یا جفت های روحی، بایستی بتوانند روابط روحی را درک کنند و هدف در نهایت تجلی روابط روحانی در تمدن جدید است.

۲_ روابط جدید
در میان انسانها و بخصوص اعضای خانواده های روحی که بیدار می شوند روابط جدیدی شکل خواهد گرفت. ارواح بیدار شده که یکدیگر را یافته اند، روابطی فراتر از چارچوب روابط ماتریکس دارند و در جهت نور حرکت می کنند. شکل گیری روابط خانواده های روحی تأثیر مستقیم و قدرتمندی در بالا بردن ارتعاش زمین و مقابله با محدوده های ماتریکس دارد. روابط جدید بازتابی از آگاهی عصر آکواریوس است. عصر نوآوری، عصر نور، عصر ورود به نوار فوتونی.

۳_ جزیره های نور
در تحولات سالهای آینده زمین، مناطقی موسوم به جزیره های نور شکل خواهند گرفت که محل استقرار خانواده های روحی و مراکز صعود و بیداری خواهند بود. این جزیره های نوری آغاز ورود به جامعه کهکشانی خواهند بود. بشر آگاه در این مرحله، از وجود حیات در همه مناطق جهان و در ابعاد دیگر مطلع است و مشغول جا افتادن در شرایط و موقعیت جدید خود در روابط جدید با نژادها و گونه های متفاوت است. تمدن جدید پس از وقوع رخداد در حال شکل گیری است. و جزایر نوری، بذرهای حیات جدید و تمدن جدید خواهند بود. نیروهای نور ساخت پایگاه زیرزمینی در شمال تایوان را به اتمام رسانده اند که می تواند ۳ میلیارد نفر را در خود جای دهد. پایگاهی مشابه اما کوچکتر در مکانی در اروپای مرکزی ساخته می شود.

۴_ صعود
صعود عبارت است از فرایند افزایش ارتعاشات و کسب آگاهی های ابعاد بالاتر، که طی چند موج انجام خواهد شد و بسیاری به این حرکت در جهت نور خواهند پیوست و به صعود سیاره زمین نیز کمک خواهند کرد. زمین هم مثل ما انسانها و مثل هر جاندار دیگری زنده است و سیر تکاملی دارد. صعود انسانها در این لحظه تاریخی همگام است با صعود زمین. ورود مادرمان زمین بهمراه فرزندانش به قلمرو ارتعاشات آگاهی جدید…

آکواریوس

در این دوره نظام های ظالمانه بانکی از بین میرود ، سیستم ماتریکس آموزشی به کلی تغییر میکند ، نژاد، دین ، پاسپورت ، رنگ پوست معنای خودش را از دست میدهد. روابط و ازدواج ها بر مبنای عشق با وصال جفت های روحی انجام میشود. و سنت های قدیمی از بین می رود. در این عصر معنویت و علم در تضاد نخواهند بود. که این اتفاق هم اکنون در فیزیک کوانتومی رخ داده است.
جهان برای این همه اتفاق جذاب نیاز به ساکنانی دارد که از نظر فرکانسی بالا باشند. برای همین آنها را در آزمایش ها و شرایطی قرار میدهد تا از پوسته ی غیر واقعی بیرون بیایند، و خود حقیقی شان را پیدا کنند.
جهان در حال گلچین کردن انسان هاست ،آنها که در مسیر الهی و آگاهی هستند را به شدت ارتقا می دهد…
خیلی ها تحمل این انرژی سنگین را ندارند و زمین را ترک خواهند کرد، حال به هر بهانه ای.
این روز ها طلایی ترین روز های عمرمان است هر ثانیه آن گنج می باشد به شرطی که که بخواهیم و تسلیم باشیم…

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *