فیتیلا همون عموهای کودکی ما بزرگترها هستن که این بار در قاب کتاب قراره مهمون خونه های ما باشن تا بچه هامون کلی باهاشون تفریح و رنگ آمیزی کنن و یه عالمه چیز هم ازشون یاد بگیرن… انتشارات نیمکت چوبی با همکاری فروشگاه اینترنتی هافکو و اسنپ شاپ قراره یه جشن رونمایی خیلی باحال با حضور عموهای دوست داشتنی، برای کتب فیتیلا برگزار کنن پس بجنبین تا جا نمونین !!!

پس اول اینکه در چهار چهار سه … قراره این کتاب ها در هافکو و اسنپ شاپ رونمایی بشه و خبر خیلی جذاب اینکه 144 نفر اولی که این کتاب ها رو از هافکو و اسنپ شاپ بخرن امضا خود عمو فیتیلا هم توشونه پس بدو تا دیر نشده

موضوع دوم اینه که از اون 144 نفری که کتابای امضا دار به دستشون میرسه میخوایم که از فرزندشون و امضا کتابا عکس بگیرند و بفرستن برای پیج هافکو (myhafco) یه سورپرایزم اونجا براشون داریم

پس چی شد؛ 144 نفر اول که کتابای فیتیلا رو بخرن امضا حمید گلی و علی فروتن روشونه…

علی فروتن متولد ۳ بهمن ۱۳۴۶ در بروجرد، بازیگر است…

او اصالتاً بروجردی است. در مجتمع آموزشی سینما در رشته کارگردانی و بازیگری فارغ‌التحصیل شد و نیز دوره‌های آموزشی حمید سمندریان را طی کرد و از سال ۱۳۷۳ به صورت حرفه‌ای در صحنه تلویزیون به فعالیت پرداخت. او به غیر از برنامه‌های مرتبط با مجموعهٔ فیتیله‌ای‌ ها، در مجموعهٔ «کارگاه خصوصی من» (شبکه دو)، قاتینگا و پاتینگا در شهر، و سریال عکاسخانه نیز نقش‌ آفرینی کرده‌ است.

حمید گلی متولد ۱۰ فروردین ۱۳۴۸ در تهران، بازیگر است…

تحصیل کرده دیپلم انسانی و دوره دیده مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما می باشد با تئاتر فعالیت خود را شروع کرد و با مجموعه کودک عمو فیتیله ها به شهرت رسید.  فعالیت هنری خود را با حضور در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما از سال ۱۳۶۴ در ۱۷ سالگی شروع کرد سپس در مرکز آموزش فیلمسازی ارشاد بود همچنین او یک دوره هم نزد حمید سمندریان گذراند. اما بصورت حرفه ای از سال ۱۳۷۰ که ۲۲ ساله بود پس از پایان خدمت سربازی وارد عرصه تئاتر شد و با علی فروتن  گروه تئاتر چهره ما را تاسیس کردند. فروردین ۱۳۸۳ در قالب یک برنامه کودک با نام فیتیله، جمعه تعطیله وارد قاب تلویزیون از شبکه دو شد و تا اسفند ۱۳۸۹ به اوج شهرت رسید.