سیستم کسب درآمد هافکو چیست؟

در سیستم کسب درآمد هافکو هر شخصی می‌تواند با یک عضویت ساده و بهره گیری از توان خود در جهت کمک به فروش کالا، به ازای خرید هر کاربر پورسانت دریافت نماید. این روش که افیلیت مارکتینگ (مشارکت در فروش) نام دارد از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است‌‌. بدین گونه که تمام افراد می‌توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی خود مانند کانال های تلگرام، واتس آپ، اینستاگرام و یا وب سایت ها، راهی برای کسب درآمد در فضای مجازی ایجاد کنند.

نحوه شروع فعالیت

PngItem_2523515

درخواست برداشت درآمد پس از 14 روز

PngItem_419732

کسب درآمد به ازای هر خرید از لینک

PngItem_2197451

درج لینک در سایت و شبکه های اجتماعی

PngItem_2158382

عضویت و دریافت لینک اختصاصی

کمیسیون سطح پلاتینیوم = %3

کمیسیون سطح طلایی = %2

کمیسیون سطح نقره ای = %1

سوالات متداول

افیلیت مارکتینگ روشی ‌ست که در آن شخصی که وب‌سایت، صفحه‌ی اینستاگرام، کانال تلگرام، توئیتر و یا هر رسانه‌ی آنلاین دیگری در اختیار دارد، کالایی از هافکو که به آن علاقه دارد را پیدا کرده و آن را تبلیغ می‌کند و به ازای هر فروش یا کلا هر نوع بازدهی، درصدی از هافکو دریافت می‌کند.

برای شروع شما باید به قسمت مدیریت لینک ها مراجعه کرده و آدرس صفحه ای از هافکو که می خواهید را وارد نمایید. بعد از آن یه لینک ایجاد میشود که میتوانید آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید برای محتوای محصول هم میتوانید از تصاویر و توضیحات محصولات در سایت هافکو استفاده نمایید و از کمیسیون های فروش سیستم کسب درآمد هافکو بهره مند شوید.
همچنین می توانید آموزش قدم به قدم تصویری را در این لینک در هافکو مگ مطالعه کنید.

بله. کمیسیون شما از مبلغ نهایی سفارش خریدار (بدون احتساب هزینه حمل و نقل) محاسبه می شود. در واقع اگر خریدار با لینک شما هر پرداختی در سایت هافکو انجام دهد برای شما کمیسیون در نظر گرفته می شود.

محدودیتی در مبلغ کمیسیون وجود ندارد

محدودیتی در مبلغ درآمد شما وجود ندارد.