درباره هافکو

فروشگاه اينترنتي هافکو بزرگترین و پرفروش ترین فروشگاه اینترنتی کتاب چاپی در ایران است. هافکو هزاران عنوان کتاب با موضوعات مختلف از قبیل کتب رمان و داستان، ادبی، موفقیت و روانشناسی، کسب و کار، تاریخی، کودک و نوجوان، مذهبی، دانشگاهی و… را در اختيار کتاب دوستان قرار مي دهد. هافکو از سال 95 فعاليت خود را به طور جدی در زمينۀ فروش کتاب چاپی به صورت اينترنتی آغاز کرد تا هر عاشق کتابي بتواند از هر جايي که هست، به کتاب دلخواهش دسترسي داشته باشد. فروشگاه اینترنتی هافکو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و با کسب مجوزهای لازم از مراجع ذیربط کتاب ها را از ناشرین محترم تهیه کرده و از طریق وب سایت خود به فروش می رساند.

اهداف هافکو

هافکو در تلاش است که با فراهم کردن انواع کتاب ها، دسترسی به کتاب با قیمت بسیار مناسب را برای همگان آسان کند. زمانی که بتوانیم در دست هر ایرانی حداقل یک کتاب ببینیم، هافکو به هدف خود رسیده است. ما معتقدیم راه حل تمام مشکلات در کتاب ها وجود دارد و گسترش فرهنگ کتابخوانی یعنی گسترش “حال خوب” در جامعه. لذت مطالعۀ کتاب کاغذی را شاید نتوان با هیچ لذت دیگری مقایسه کرد. از این رو هافکو با بهره گیری از تکنولوژی های روز و متخصصان خبره بستر مناسب جهت گسترش لذت کتابخوانی را فراهم می کند.

تیم هافکو

فروشگاه هافکو متشکل از جوانان خلاق، با انگیزه و اهل مطالعه است. “کار نشد نداره” تکیه کلامشان است و از ایده های جدید و هوشمندانه استقبال می کنند و آنها را عملی می کنند. مطالعه و یادگیری کار روزانۀ آنهاست و به این زودی ها خسته نمی شوند. اگر شما هم این ویژگی ها را در خود می بینید، از همین الان خود را عضوی از تیم هافکو بدانید. کافی ست کمی در مورد خودتان برای ما بنویسید و به ایمیل info@hafco.ir ارسال کنید تا بتوانیم با شما در تماس باشیم. می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوۀ همکاری به صفحۀ همکاری با ما مراجعه کنید.

همکاران هافکو

فروشگاه هافکو برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود نیازمند برقراری همکاری های مفید است. حفظ منافع همکاران و شرکا اولویت اصلی هافکو برای برقراری همکاری است. هافکو همواره وسواس ویژه ای در انتخاب شرکای تجاری خود داشته و تنها در صورتی که کیفیت و استاندارد مطلوب را داشته باشند با ایشان وارد همکاری می شود. در صورتی که به هر نحوی می توانید به هافکو جهت بهبود خدماتش کمک کنید به صفحۀ همکاری با ما مراجعه بفرمایید.

هافکو چگونه کار می کند؟

هافکو به عنوان پرفروش ترین فروشگاه اینترنتی کتاب ایران به طور مستقیم با ناشرین و تامین کنندگان محترم وارد مذاکره شده و پس از عقد قرارداد رسمی اقدام به فروش کتاب های ناشر در وب سایت خود و دیگر وب سایت های وابسته می کند. هافکو تنها در صورتی که حقوق ناشر و مولف و همچنین حقوق مصرف کننده به طور کامل رعایت شده باشد اقدام به فروش کتاب می کند.

فروشگاه هافکو علاوه بر قرارداد رسمی با ناشرین و تامین کنندگان، دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) می باشد که تضمین کننده ی اصالت و ارسال کالاها می باشد. تمامی پرداخت هایی که در سایت هافکو انجام می شود از طریق درگاه رسمی و معتبر بانک ملت صورت می پذیرد و قابل پیگیری می باشد.